Yepyeni Bir Yatırım Projesi İle Karşınızdayız: "Yatırım Çiftliği!"

10/08/2017 Cuma 20:05

Oğuzhan Karakaya
Girişimci - Speaker

info@oguzhankarakaya.com

Bloğumuzu sürekli takip eden ziyaretçilerimize anbean yeni proje ve hedeflerimizi aktaracağımızı ve ekonomi ile ilgili son gelişmeler hakkında bilgi paylaşımı yapacağımızı söylemiştik. Bu sözümüzü tutarak yeni projemiz hakkında bilgi paylaşımı yapmak adına bu satırları kaleme alıyoruz. Dikkatlice okumanız menfaatinizedir.

Dijital paralar alanında yaptığımız çalışmamız devam ederken diğer taraftan çiftlik yatırımcılığı ile ilgili tüm dünyada bir ilk olma özelliği gösteren yeni bir projeye adım attığımızın müjdesini verelim. Yıllar önce internet ve iş dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederken daha fazla seyirci kalamayıp artık sahaya inme zamanımızın geldiğine karar verdiğimizde 11 kişilik sağlam bir ekip kurmuştuk. Zaman içinde büyüttüğümüz ekibimiz, edindiğimiz tecrübe ve yaptığımız doğru yatırımlarla sahadaki pozisyonumuz değişti, artık kartlar bizim elimizde ve maçın ne zaman başlayıp biteceğine biz karar veriyoruz.

Evinizin Rahatlığında Çiftlik Geliri Elde Edin

www.yatirimciftliği.com adresli internet sitemizin gücünü arkamıza alarak başlattığımız projemizin detaylarından bahsedecek olursak; yatırımcı, fon adını verdiğimiz 300 TL’lik yatırımlardan istediği kadarını alarak 2 yıl boyunca sürecek olan kazançlı bir döneme girer. Tek fon için bahsetmek gerekirse 2 yıl boyunca aylık 25 TL kazanmaya başlayan yatırımcı 2 yılın sonunda yatırdığı anaparayı sistemden geri alma hakkı kazanarak toplamda 900 TL bakiyeye ulaşır. Yatırım çiftliği, yatırımın çiftlik şartlarında üretilen gerçek hayvanlara yapıldığı reel bir platformdur. Yatırımcının aldığı fon çiftlik sahibi tarafından noter onayı ile teminat altına alınırken, sigortalanan hayvanlara yapılan yatırım da yatırımcının parasının sigorta şirketi tarafından teminat altına alınması anlamına gelmekte ve böylelikle iki türlü güvence sağlanmaktadır.

Yatırım Çiftliği İle Sadece Yatırımcılar Değil Bayiler De Kazanıyor

Bayilik programına yer verdiğimiz projede 990 TL’lik bir ücret ve karşılığında 6 saatlik seminere katılım gösteren girişimciler, eğitim programı sonrası tarafımızdan verilecek olan onaylı sertifikaya sahip olarak bulundukları il ve bölgelerde tek bayi olma hakkı kazanacaklar. Bayilerimize bulundukları ildeki yatırımcıları yönlendirerek yatırımcının satın aldığı fon miktarına göre %5 ile %10 arası kar payı dağıtıyoruz. Bayilerimize zamanla aylık olarak neredeyse bir müsteşar maaşı kadar veya daha fazlasını kazandırmayı taahhüt ediyoruz. Her ilde en az birer bayilik bulundurmayı hedeflediğimizden sınırlı sayıda verilecek olan bayilik fırsatını kaçırmamanızı öneriyoruz.

Hayvancılık Sektöründe Zirveyi Hedefliyoruz

Programımızın amacı her ne kadar hayvancılık sektöründen gelir elde etmeyi düşünen yatırımcılar ile çiftlik sahiplerini bir araya getirmek olsada zaman içinde kendi markamızı oluşturarak yurt içi ve yurt dışındaki pazarlarda kendi ürettiğimiz hayvansal ürünlerle söz sahibi olmayı hedefliyoruz.

Oluşturduğumuz www.yatirimciftligi.com projemizle karlı bir dünyanın kapısını tüm ziyaretçilerimize açıyoruz. Evinizin rahatlığında sadece güvenle yatırım yaparak hayvancılık sektöründen gelir elde etmek istiyorsanız, şimdi tam zamanı!

Yepyeni Bir Yatırım Projesi İle Karşınızdayız: "Yatırım Çiftliği!"Bu içeriği arkadaşlarınla paylaş:Yepyeni Bir Yatırım Projesi İle Karşınızdayız: "Yatırım Çiftliği!" Hakkında Her Şey ile İlgili Düşüncelerini Paylaş: