Mineted Türkiye
Avrupa'nın En Büyük Bulut Madenciliği Platfotmu

27/04/2018 Cuma 02:40

Oğuzhan Karakaya
Girişimci - Speaker

info@oguzhankarakaya.com

Genel olarak, kripto para elde etmenin iki yolu bulunuyor: Bir exchange borsasından paranız karşılığında kripto para satın almak ya da bir kripto-paranın madencisi olmak. Tüm para birimleri gibi kripto para birimlerinin de bir kaydının tutulması gerekiyor. Blockchain / blokzinciri; hesaplarımızın, transfer hareketlerinin kaydını yansıtan bir veri sistemi, tıpkı bir muhasebe defteri gibi. Yani görevi, bu kaydı tutmak. Hiç kimsenin bu kayda müdahale edememesi için her hesap/transfer hareketi dijital olarak imzalanıp sisteme kayıt ediliyor.

minited türkiye nedir, bulut madenciliği nedir

Her madencilik işlemi blokzincir ağında bir blok oluşturur. Transfer verileri bloklara işlendikten sonra yeni bir bloğa geçilir ve böylece madenci hangi para birimini kazıyorsa onunla ödüllendirilir. Dijital madencilikte, madenciler blockchain ağını güvende tutan çalışanlardır. Hem düzeni hem de veri gönderimlerinin sürekliliğini sağlarlar. Kripto paranın çıktığı ilk günlerde, herhangi bir bilgisayar ile madencilik yapmak mümkündü. Birkaç yıl önceye kadar bireysel madenciler çok ciddi kazançlar elde ettiler. Kendi evinizin rahatlığında bir madenci olmak nispeten kolaydı. Güçlü bir bilgisayar ile işlemci gücünüzü aşamalı olarak artırabiliyor, blockchain ağındaki matematiksel bulmacaları çözebiliyordunuz. İşlemci gücünü zorlamadığınız için de yüksek elektrik harcamıyordunuz.

Bitcoin ve Ethereum değer kazanmaya devam ederken, kazıma daha rekabetçi hale geldi. Madencilik gücü için yarış yoğunlaştı. Bireysel madencilik için artık çok fazla işlemci gücü ve enerji şart. Kullandığınız işlemci gücü ne kadar düşük olursa kazıdan payınızı alma şansınız o kadar azalıyor. Fakat gücünüzü arttırmak isteseniz bile bu sefer de güçle birlikte ısınma fazlalaştığı için mutlaka bir soğutma kullanılması gerekecek ve bu da ayrı bir enerji harcanması demektir. İşlemci gücü, soğutma, pahalı donanımlar derken çok yüklü elektrik faturalarının karşınıza çıkması kaçınılmaz.

Kendi evinizde madencilik yapmak için evinizde geniş bir alana ve çok gelişmiş bir bilgisayara sahip olmanız, büyük bir enerji harcamanız, kapsamlı teknik bilgi bilmeniz, bilgisayarı 7/24 açık ve çalışır halde tutmanız gerekir. Sürekli bir çaba içerisinde hareket etmek zorundasınız. Günümüzde tek başınıza yaptığınız madenciliğin getirisi, giderlerin artışından dolayı ya yok denecek kadar az oluyor ya da hiç olmuyor.

Bireysel madencilik hem verimsiz hem de anlamsız hale geldi. Kişisel kullanıcılar için bu noktada devreye bulut madenciliği (Cloud Mining) giriyor. Bireysel madencilerin yerine artık kurumsal madenciler yer almaya başladı. Bulut madenciliği sayesinde, her zamankinden daha fazla insan madencilikle ilgileniyor çünkü artık herkesin yapabileceği kadar kolay. İstikrarlı kazanç sağlayabilen devasa bulut madenciliği hizmetlerini kullanmaya başlayan çok sayıda kullanıcı var.

minited türkiye hakkında, minited türkiye teknolojisi

Madencilik donanımları, maden şirketi tarafından sahip olunan bir tesiste muhafaza edilir. Evdeki veya iş yerinizdeki bilgisayarınızdan, tabletinizden ve hatta cep telefonunuzdan bile bulut madenciliği ile Ethereum, Bitcoin çıkarabilirsiniz. Bireysel madencilikten farklı olarak bulut madenciliği, herhangi kişisel bir donanım gerektirmiyor. Bir donanım tesisindeki ağda çalışan yazılım ve işlem gücü kiralıyorsunuz. Nerede olursanız olun internete bağlanarak, madencilik yazılımınıza erişebilir ve ilerlemesini kontrol edebilirsiniz. Bulut madenciliği, Dropbox veya Google Drive ile bir hesap sahibi olmak kadar kolay bir süreç. Sadece bir hesap kaydettirip bir madencilik paketi satın almanız madenciliğe başlamanız için yeterli. Yapılan sözleşme ile size düzenli olarak ödenecek madencilik işlemi derhal başlar. Pahalı madencilik donanımlarını sipariş etmek, kurmak veya 7/24 çalıştırmakla ilgilenmek zorunda olduğunuz zamanlar geride kaldı.

Kendi işleminizi yürüterek zarara uğramak yerine bulut madenciliğini seçerek cebinizden çıkacak daha fazla maliyeti önleyebilirsiniz. Bu maliyetlere gümrük masrafları, hatalı makinelerin çalışmaması, geri vermek için harcanan boşa giden zamanı da ekleyebiliriz. Dijital Madencilik söz konusu olduğunda “zaman paradır”. Bulut madenciliğinde, sadece tek bir ücret ödersiniz ve karları doğrudan cüzdanınıza alırsınız. Çok fazla enerji harcayıp yüklü elektrik faturası ödemek zorunda kalmaz, fazla ısı ve gürültüyle uğraşmaktan kurtulursunuz. Piyasayı sürekli takip etmenize gerek yok ve evde sürekli bilgisayarı açık bırakıp madenciliği hayatınızın merkezi yapmanıza da gerek yok. Mineted Türkiye Bulut Madeni gibi kaliteli bir tesis ile çalıştığınızda sizin yerinize madenciliği kendisi yapıyor olacak.

NEDEN MİNETED TÜRKİYE BULUT MADENCİLİĞİ

Bulut madenciliğine başlarken ilk başta tabii ki kârlılık en büyük endişeniz olacaktır. En fazla kar eden şirketler; en yüksek çalışma süresine, en rekabetçi sözleşme oranlarına ve kazançlarınızda yer alan en düşük ek ücrete sahip olan şirketlerdir. Genelde tüm Bulut madenciliği şirketleri, elektrik de dahil olmak üzere hizmeti sağlamada kullandığı tüm masraflar için sizden ek ücret alacaktır. Bunlar, bakım ücretleri ya da aylık abonelik ücreti şeklinde olabiliyor. Mineted Türkiye sizden asla ek bir bakım ücreti talep etmiyor.

Bazı bulut madenciliği şirketleri dış kaynak olarak üçüncü taraf madencilik sağlayıcıları kullanır. Mineted, kendi madencilik tesisini işletiyor. Bu hem profesyonel hem de yerinde bakım sağlar. Diğer yandan yine çoğu tesis, 1-2 yıl gibi bir sözleşme süresi taahhüdü ile çalışır. Mineted Türkiye’de taahhüt süresi 3 yıl. Mineted Türkiye ekibi, Bitcoin'in başlangıcından bu yana kripto para birimleri ve blockchain geliştirme konularında oldukça fazla tecrübeye sahip. Düşük maliyetli bir ilk giriş ve düşük risk ile madencilik için benzersiz bir seçenek sunuyorlar. Son derece yüksek donanımların tedarik, bakım ve konfigürasyonunu üstleniyorlar. Ayrıca veri merkezi operasyonlarını denetlemek ve sürdürmek için iyi bir operasyonel ekibe sahipler.

minited türkiye güvenilir mi, minited türkiye bulut madenciliği güvenilir mi

Sadece bir Bitcoin ağının tek başına Bulgaristan’dan daha fazla enerji tükettiğini biliyor muydunuz? Mineted Türkiye, enerjinin çok yoğun kullanıldığı bulut madeni tesisi için çevre dostu yöntem ve çözümler tercih ediyor. Bu yüzden de % 100 temiz, yeşil ve sürdürülebilir enerji kaynakları kullanıyor. Yeşil enerjiye odaklanan Mineted Tesisi, tamamen hidro ve rüzgar enerjisi gibi yenilenebilir kaynaklar sayesinde hem ihtiyaç duyulan elektriği önemli ölçüde azaltıyor hem de çevreye daha fazla zarar verilmesinin önüne geçiyor. Mineted Türkiye Bulut Madenciliği Tesisi, Avrupa’nın en büyük kripto para üretim tesisi. Vizyonları olması gerektiği gibi kripto madenciliğini olabildiğince kolaylaştırmak. 100 €’dan başlayan paketlerle, hiç uğraşmadan bütçenize en uygun paketi seçebileceğiniz bir madencilik hizmeti sunuyor.

Öncelikle bazı basit adımları izleyerek web sitesine kayıt olmanız yeterli. Ardından bütçenize uygun madencilik paketini seçin ve ödeme bölümüne gelin. Ödemenizi yaptıktan hemen sonra Madencilik donanımınız çalışmaya başlıyor. Bu basit sürecin ardından artık madencilik donanımı hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmanıza; pahalı ve alınması zor cihazları satın almanıza; ısı ve gürültü ile uğraşmak zorunda kalmanıza gerek kalmayacak. Mineted Türkiye size, sözleşmenizin süresi boyunca mümkün olan maksimum gelir miktarı için % 100 çalışma süresi garanti ediyor.

Ayrıca kazancınız sadece donanım kiralayıp coin kazanmakla kalmıyor. Extra Kariyer ödül programına katılıp kademeli olarak kariyer basamaklarını tırmanabilirsiniz . Yeni kullanıcıların kayıt olmasını sağlayarak kayıtlı her kullanıcı için, madencilik fonlarının belirli bir yüzdesine sahip olabilirsiniz. İstatistiklerinizi ve gelirinizi her zaman minetedturkiye.com web sitesindeki portalınızdan kontrol edebilirsiniz. Buradan, çıkardığınız toplam coin miktarını görebilirsiniz.

Bulut madenciliğine hızla giriş yapmak isteyen kullanıcılar için Mineted Türkiye, düşük maliyet ve minimum risk nedeniyle Türkiye’deki en donanımlı şeffaf ve güvenilir tesis. Herhangi bir sorunuz olduğunda ya da hesabınızda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 7/24 destek ile eğitimli profesyonellerden oluşan bir ekip her zaman karşınızda oluyor. Bireysel yapılan Kripto para madenciliğinin istikrarlı bir şekilde zorlaşması bulut madenciliğinin önemini daha da arttırıyor. Para birimlerinin gelecekteki öngörülebilir değer artışını da hesaba katarsak Bulut Madenciliği’ne yatırım yapmak için hiç vakit kaybetmeden minetedturkiye.com’u ziyaret etmenizi önerirriz.

minited türkiye, minited türkiye hakkında Sonraki Yazımı Okayabilirsiniz:

Milyonlarca Dolarlık Yatırım Alan Bitconnect!Bu içeriği arkadaşlarınla paylaş:Avrupa'nın En Büyük Bulut Madenciliği Tesisi
Mineted Türkiye Hakkındaki Düşüncelerini Paylaş: