Oğuzhan Karakaya Kimdir?

9 yıl önce pazarlama sektöründe çalışmaya başladım. Bu zamana kadar hiç maaşlı bir işte çalışmadan, plasiyerlik yaparak kendimi geliştirdim. 1 yıl boyunca Ankara'da ticaret yaptım. Turizm, E-ticaret, Bilişim, Reklam, Network Marketing, Affiliate Marketing gibi birçok sektörde deneyim kazandım.

9 yıllık bu serüvenimde profesyonel bir mutfak bölümü oluşturdum. 11 kişilik profesyonel ekibimizle her biri kendi alanında uzman bir organizasyonumuz var. Bu ekibimizle piyasa analizleri yapıyor, yeni doğan ve gelişme potansiyeli olan iş fırsatlarını tespit ediyor ve bunlar hakkında çalışmalar yapıyoruz.

Son zamanlar da adını sıkça duyduğunuz Bitcoin, altcoinler ve Blockchain teknolojisi üzerine çalışmalar yapıyoruz. Dünya İnternet gibi bir yeni bir teknolojinin doğuşuna şahitlik ediyor. Bu yeni teknoloji ile her şeyin ne kadar hızlı geliştiğini biliyor, blockchain teknolojisi üzerine çalışmalar yapıyor ve coinler hakkında analizler çıkartıp piyasanın durumunu an ve an takip ediyor, yatırımlar yapıyoruz.

Sadece 20 yıl öncesine gidelim, Dünya ne kadar hızlı değişiyor değil mi ?

Amerika’dan biriyle canlı olarak görüntülü konuşacaksınız deselerdi inanır mıydınız ?

İnternet 20 yıl önce hayatımıza girdi ve çok hızlı bir şekilde hayatımızın bir parçası oldu. Bu teknolojiyi kullanarak bir anda ortaya çıkan, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağlar, Alibaba Amazon gibi tek tıkla alışveriş yapabildiğimiz siteler, bankaların internet şubeleri ile parmağımızın ucuyla para transferleri yapabildiğimiz teknolojiler gelişti.

Bugün internet gibi, ortaya çıktığı anda tüm Dünya’da büyük etki yaratan, önümüzdeki yüzlerce yıl boyunca kullanılacak ve geliştirilecek yeni bir teknoloji doğdu. Blockchain teknolojisi, hayatın her alanında bizimle olacak ve yeni teknolojiler için büyük bir fırsat doğacak.

Bunun bilincinde olarak çalışmalarımızı ve araştırmalarımızı tamamen bu yeni teknolojiye odakladık ve geleceğimizin Blockchain teknolojisiyle şekilleneceğine eminiz.

An ve an takip de kalın! Yeni Bir Çağ başladı.

Bu içeriği arkadaşlarınla paylaş:Düşüncelerini Paylaş: