Oğuzhan Karakaya Kimdir?

Başarıyı yol kenarında bulamazsınız,
Ona rüzgarsız bir kıyıda rastlayamazsınız...
Başarı, yalnızca cesaretle gelir.
Cesaret ise yola çıkmayı ve rüzgara karşı demir almayı gerektirir.


Ben Oğuzhan Karakaya...

Yaşamım boyunca yüzeysel olana aldanmak yerine suların derinliğiyle örtülü hazineleri aradım. Maaşlı bir işte hizmet sunmak kıyıda beklemeye benzerdi. Ben bunu yapmak yerinebaşarının kıyıdan uzak rüzgarlar arasında saklı olduğunu hissettim ve 9 yıl önce pazarlama sektörüne adım attım. Plasiyerlik yaparak kendimi donanımlı kıldığım bu yolculuk, Ankara'da 1 yıl boyunca gerçekleştireceğim ticaret serüvenine uzandı. Turizm, E-Ticaret, Bilişim, Reklam, Network Marketing ve Affiliate Marketing gibi çağın gereksinimlerinin odak noktasında olan sektörlerde deneyim kazandım.


Yol ne kadar mühimse, yolculuğunuza eşlik edenler de o denli önemlidir...

Bu gerçeklikten ilham alarak 9 yıllık kariyerim sonucu profesyonel bir ekip oluşturdum. Her biri alanında profesyonel çalışmalar gerçekleştirmiş uzmanlardan oluşan 11 kişilik ekibimle birlikte yolculuğumda ivme yarattım. Ekibimizle birlikte girişimcilerin beklentilerini analiz ediyor, büyük ölçekli yatırımların rotasını belirliyor, piyasada grafiklerini gözlemliyor ve gelişme potansiyeli sunan iş fırsatlarını takip ederek modern dünyanın gereksinimi olan çalışmalar gerçekleştiriyoruz.


Teknoloji ekseninden hareketle!

Çağın ruhunu ve teknolojik dönüşümlerin ilerleyişini algılamanın yolculuğu hızlandırdığını biliyoruz. Bitcoin, altcoinler ve dünyada yeni bir çağ başlatmak üzere olan Blockchain Teknolojisi üzerinde çalışmalar gerçekleştirerek strateji ve başarı odaklı bir kariyer planlamasının anahtarını girişimcilere sunuyoruz. İnternet doğarken dünya bu teknolojiye ne kadar yabancıysa, üstünde çalışmalar gerçekleştirdiğimiz alanların da o denli yenilikçi konular olduğunu biliyoruz. İnternet hayatımızın en ücra köşesine bile nasıl hızla yayıldıysa, çalıştığımız alanların daha da hızlı ilerleyerek yaşamı kudretli bir sarmaşık gibi saracağını biliyoruz.


20 yıl önce ve bugün aynı dünyayı yaşamıyoruz...

Çünkü dünya durmaksızın bir devinim hâlinde! Blockchain üzerine gerçekleştirdiğimiz projeler ve coinler hakkında sağladığımız analizler sayesinde piyasanın durumunu aralıksız takip ediyoruz. Yatırımlarımızı bu analizler doğrultusunda yaparak benzersiz bir kariyer anlayışının kapılarını aralıyoruz

15-20 yıl önce dünyanın bir başka kıtasında yaşayanlarla görüntülü iletişim kurmak hayaldi. Para transferlerini parmağımızın ucuyla gerçekleştirmek, sosyal ağlar sayesinde dünyanın bize ne kadar yakın olduğunu hissetmek ve online alışveriş platformlarından tek tuşla alışveriş yapmak da öyle...

Fakat teknoloji, bize zamanı yönetenin kendisi olduğunu açıkça izah ediyor.


Zamanın akışına uyanlar ilerlerken, yeniliği reddedenler yolda kalıyor.

Tıpkı internet gibi küresel bir gücün tohumları olan Blockchain teknolojisi, görkemli filizler sunmaya ve yaşamın her alanında bize eşlik etmeye hazırlanıyor. Tüm çalışmalarımızı geleceğin yepyeni teknolojileri üzerine inşa ediyor ve Blockchain teknolojisinin yaşamımızı ne denli güzelleştireceğini sizlerin de görmesi için sabırsızlanıyoruz.


Yeni bir çağa ve benzersiz bir dünyaya hep birlikte adım atacağız...

Güvenle inşa edilmiş bir yaşam ve kazanç modeli için bizi takipte kalın!
Bu içeriği arkadaşlarınla paylaş:Düşüncelerini Paylaş: